O nas

Profil firmy


Firma Baterie Centrum s.r.o. została założona w ...... .. z siedzibą w Ostrawie, a główną działalnością była dystrybucja baterii. Od 1999 roku firma rozpoczęła produkcję własnej marki w partnerskich fabrykach w Chinach, pod ścisłą kontrolą swojego biura technicznego z siedzibą w Ningbo i działu logistyki w Ostrawie, która gwarantuje dostawę do klientów w jak najkrótszym czasie. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, w oparciu o jakość produktów, ich dostępność oraz rozwojowi asortymentu spełniającego oczekiwania klientów, firma jest jednym z czołowych producentów, importerów i dystrybutorów baterii oraz źródeł światła nie tylko w Czechach. Spółka BC aktywizuje także swoją dystrybucję w Niemczech, we Francji, w Polsce, Serbii, Macedonii, na Węgrzech i Słowacji, gdzie przedsiębiorstwo ma swoją drugą siedzibę.

 


Dystrybucja


Strategia sprzedaży firmy koncentruje się głównie na sprzedaży hurtowej i detalicznej. Wśród największych sieci handlowych, z którymi mamy przyjemność współpracować to m.in. Penny Market, COOP, Merkury Market, Kaufland, Baumax oraz UNI hobby. Współpraca z Baterie Centrum to gwarancja dobrego handlu. Poza importem i promocją własnych marek BC Baterries, BC LUX i BC Trixline, które to są znane ze swojej niezawodności i oryginalnego wzornictwa, firma również koncentruje się na dystrybucji pokrewnych marek takich firm jak GP, Philips i Varta, a z obszaru baterii do aparatów słuchowych są to również Panasonic, Rayovac, Duracell i Maxell.

Marka BC Batteries z powodzeniem konkuruje z wieloma globalnymi markami, takimi jak: GP, Philips czy Panasonic.

Firma Baterie Centrum jest także liczącym się dostawcą marek własnych.

 

Asortyment


Na asortyment baterii i akumulatorów BC Battieries składa się z ponad 700 pozycji, które przeszły szereg operacji testowych i pomiarowych w autoryzowanych laboratoriach.

Poza asortymentem baterii konsumenckich, firma BC specjalizuje się w produkcji energooszczędnych źródeł światła, żarówek LED oraz LEDowych paneli świetlnych, stosowanych do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Produkcja obejmuje także świetlówki kompaktowe, żarówki halogenowe, świetlówki, czujniki, lampy profesjonalne, reflektory i inne akcesoria, w tym także produkty dla dzieci.

 

 

Baterie Centrum, s.r.o.
Říční 974/2
73932 Vratimov
Česká Republika
Numer identyfikacyjny firmy: 25361848
NIP: CZ25361848
Pytaj o cokolwiek
support
Pawlina
Zajmę się kompletacją i problemami technicznymi
phone+420 596 245 841
(Po-Pá 7:30 - 16 hod.)
Pytanie
Čeština
cz
English
en
Hungarian
hu
Polish
pl
Slovak
sk